Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız
Kemal Koç
Kemal Koç

31.10.1966-14.07.1969

Aziz Yakın
Aziz Yakın

15.09.1970-21.09.1973

Sadettin Nurgün
Sadettin Nurgün

31.08.1973-17.02.1975

Yüksel Tamtekin
Yüksel Tamtekin

17.12.1975-16.08.1978

Kamıran Tüzel
Kamıran Tüzel

29.09.1978-20.09.1979

Tuncer Topur
Tuncer Topur

01.10.1979-16.08.1983

Argun Özpay
Argun Özpay

01.09.1983-16.08.1987

Turgut Serdaroğlu
Turgut Serdaroğlu

01.09.1987-16.08.1991

Mustafa Asım Temizgil
Mustafa Asım Temizgil

01.09.1991-17.08.1995

M. Şakir Fakılı
M. Şakir Fakılı

27.08.1995-17.08.1999

Işık Akın
Işık Akın

01.09.1999-16.08.2003

M. Munis Dirik
M. Munis Dirik

01.09.2003-15.09.2005

M. Selim Kartal
M. Selim Kartal

01.09.2005-17.09.2009

Ece ÖZTÜRK ÇİL
Ece ÖZTÜRK ÇİLbaşkonsolos_in

01.09.2009-16.09.2013

Asip KAYA
Asip KAYA

30.09.2013-16.09.2015

Yavuz Kül
Yavuz Kül

30.09.2015-02.09.2019

Montag - Freitag

08:30 - 12:00 / 08:00 - 12:00

08:30 - 12:00
06.01.2020 06.01.2020 Heilige Drei Könige
25.02.2020 25.02.2020 Faschingsdienstag
10.04.2020 10.04.2020 Karfreitag
13.04.2020 13.04.2020 Ostern
01.05.2020 01.05.2020 Maifeiertag
21.05.2020 21.05.2020 Christi Himmelfahrt
01.06.2020 01.06.2020 Pfingsmontag
11.06.2020 11.06.2020 Fronleichnam
31.07.2020 31.07.2020 Opferfest (1. Tag)
29.10.2020 29.10.2020 Nationalfeiertag
24.12.2020 24.12.2020 Heiligabend
25.12.2020 25.12.2020 1. Weihnachtstag
31.12.2020 31.12.2020 Silvester
01.01.2021 01.01.2021 Neujahr